(+48) 607 878 676
biuro@aluarte.net.pl

Image

Funkcjonalne, estetyczne i tanie

Zadaszenia tarasow, wiaty i pergole

Zadaszenie nad tarasem w deszczowe dni, wiata na samochód, osłona przed wejściem do biura, ogrodowe pomieszczenie pozwalające korzystać ze światła i słońca od wczesnej wiosny do późnej jesieni… Jakie wybrać rozwiązanie unikając wysokich kosztów budowy, mając jednocześnie na uwadze poprawienie estetyki domu czy ogrodu?
Alternatywnym, niskobudżetowym rozwiązaniem dla tradycyjnych, izolowanych termicznie ogrodów zimowych jest nowy system lekkich zadaszeń i oranżerii. Dbałość o estetykę i nowoczesny wygląd, połączone z trwałością i funkcjonalnością przy zachowaniu niskiego budżetu przy zakupie konstrukcji. System lekkich zadaszeń o regulowanym pochyleniu dachu (od 5° do 15°). Pozwala na zamontowanie różnorodnych wypełnień: szkło, poliwęglan, panele. Nowoczesny i prosty w produkcji i montażu.
Estetyczny: plastikowe rynny odprowadzające wodę są schowane w słupach, niewidoczne są śruby , elementy mocujące słupy do podłoża oraz do rynny.

Masz pytania?

Zadzwoń, chętnie na nie odpowiemy

(+48) 607 878 676

Oranzerie nieizolowane termiczne

Zamkniecie lekkiego zadaszenia systemami  nieizolowanych drzwi przesuwnych lub okien pozwala na tworzenie oranzerii, ktorych  koszt w porownaniu z tradycyjnymi, izolowanymi ogrodami zimowymi jest ponad 50% mniejszy. W polskich warunkach klimatycznych  mozemy korzystac z takich oranzerii przez okolo 8 miesiecy w roku. Jest to bardzo interesujaca
i ekonomiczna alternatywa, pozwalaca czerpac energie  z wiosennego slonca i w pelni korzystac ze swiatla
w wietrzne jesienne dni.

Elementy oranżerii

Bezpłatna wycena i wizualizacja

Zobacz, jak będzie wyglądał Twój ogród zimowy. Bez zobowiązań.

(+48) 607 878 676or

Zamawiam wycenę