(+48) 607 878 676
biuro@aluarte.net.pl

Image

Energooszczędne najnowszej generacji

Okna i Drzwi

Okna i drzwi w różnej konfiguracji stanowią ściany Twojego ogrodu zimowego ARTE, ale mogą być montowane także niezależnie - w ścianach budynków nowych i remontowanych oraz jako elementy wiatrołapów i ścianek działowych.
Systemy fasad zamykają większe przestrzenie typu: biuro, salon, ściany budynku. Można je również wykorzystać w domach czy w mieszkaniach z dużymi przestrzeniami przeszklonymi.

Kierujemy się zasadą: możliwie najwyższa jakość za możliwie najniższą cenę!

Oto cechy, dzięki którym możesz bez obaw zamontować stolarkę ALU-ARTE :

1. Wąskie ramy okienne zapewniają maksymalny udział powierzchni szyb, co sprawia, że rama okna nie zabiera niepotrzebnie światła. Wpływa to także na poprawę izolacyjności. Pakiet szklany jest z reguły cieplejszy niż sam profil.

2. Aluminium gwarantuje trwałość, stabilność i wytrzymałość, zwłaszcza w przypadku dużych gabarytów. PCV i drewno nie dorównują w tej kwestii konkurencji. Co więcej, aluminium daje różnorodne możliwości wzornicze – przydatne zwłaszcza w stolarce tradycyjnej.

3. Wysokie właściwości izolacyjne zapewniają maksymalną oszczędność energii, przekłada się to na niższe koszty ogrzewania pomieszczeń.
Porównywalną izolacyjność osiągały dotąd jedynie najlepsze okna z drewna.
Systemy z aluminium, dzięki uszczelnieniu środkowego pasa profila oraz poprawie izolacji cieplnej w strefie krawędzi szyby oraz zastosowaniu dodatkowych izolatorów z kompozytów piankowych, stały się mocną konkurencją dla istniejących dotychczas systemów.
Brzmi to nieco skomplikowane, ale działa!

Kiedy możesz zupełnie nie zwracać uwagi na izolacyjność cieplną?

Wtedy, gdy stolarka będzie montowana wewnątrz budynku lub w ogrodach zimowych ARTE bez izolacji termicznej, tzw. „zimnych”, z pojedynczą szybą. Oczywiście, ogrody zimne w ciągu roku są krócej wykorzystywane niż ciepłe.

Aby obraz był pełny, należy dodać, że z uwagi na konstrukcję (i sposób wykorzystania) okna i drzwi można podzielić na: stałe, rozwierne, uchylne, rozwierno-uchylne, przesuwne, podnoszono-przesuwne, harmonijkowe i dachowe; prawe, lewe, drzwi otwierane do środka i na zewnątrz.

Nie przejmuj się – wszystko Ci wyjaśnimy!

Masz pytania?

Zadzwoń, chętnie na nie odpowiemy

(+48) 607 878 676

Drzwi

Okna

Okna przesuwane

Nasze okna i drzwi

Bezpłatna wycena i wizualizacja

Zobacz, jak będzie wyglądał Twój ogród zimowy. Bez zobowiązań.

(+48) 607 878 676or

Zamawiam wycenę