(+48) 607 878 676
biuro@aluarte.net.pl

Image

Jak powstają

Ogrody zimowe

Przygotowaniem projektów zajmują się ludzie o dużej wiedzy i wrażliwości. Produkcją i montażem - doświadczony zespół składający się ze specjalistów pracujących wiele lat w branży. Ściśle współpracują oni z producentami systemów aluminiowych, odbywają regularne szkolenia, poznają nowości w istniejących i nowo projektowanych systemach. Uzupełnieniem naszej oferty są okna i drzwi z aluminium, przeszklenia ścian, witryny i fasady budynków, zabudowy balkonów. Montujemy również stolarkę drewnianą i PCV.

Ogrody zimowe oparte o systemy aluminiowe mają swój niepowtarzalny urok. Dostosowane są do różnej konfiguracji, stylu i koloru oraz do indywidualnych potrzeb i możliwości inwestorów.

Masz pytania?

Zadzwoń, chętnie na nie odpowiemy.

(+48) 607 878 676

Dlaczego ogrody zimowe?

Nasze usługi są

Atrakcyjne wizualnie i cenowo

Proponujemy rozwiązania niewielkie i lekkie – w bardzo atrakcyjnych cenach oraz oranżerie ze specjalną aranżacją wnętrz.

Projektowane indywidualnie

Każdy projekt przygotowywany jest indywidualnie. Dostosowany do Państwa oczekiwań, potrzeb, wrażliwości i możliwości.

Komfortowe i wygodne

Ogrody zimowe coraz częściej stają się integralną częścią budynków mieszkalnych oraz restauracji, hoteli, biur i salonów.

W stylu tradycyjnym i nowoczesnym

Tworzymy ogrody zimowe o nowoczesnym, jak i tradycyjnym stylu i kształcie, znakomicie adaptujące się do formy oraz przeznaczenia budynku. Zawsze wykonujemy bezpłatnie wstępny projekt, który pozwala na ocenę rozwiązania.

Odporne na warunki atmosferyczne

Nie wymagają konserwacji, co oznacza brak kosztów w przyszłości. Daje to przewagę konstrukcjom z aluminium nad wykonanymi z innego materiału np. drewna czy PVC. Rekompensuje to w dużym stopniu koszty ...

Powiększeniem powierzchni użytkowej

Pozwalają powiększyć powierzchnię użytkową budynku, zagospodarować taras, uatrakcyjnić lokal, umożliwiając kontakt z naturą i korzystanie z naturalnego światła praktycznie przez cały rok.

Bezpłatna wycena i wizualizacja

Zobacz, jak będzie wyglądał Twój ogród zimowy. Bez zobowiązań.

(+48) 607 878 676or

Zamawiam wycenę